انجام پروژه و پایان نامه

69

گروه آموزشی- پژوهشی مادسیج زیر نظر شرکت فناوران مادسیج با شماره ثبت۱۱۱۰۷ توسط جمعی از فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دانشگاه تهران تشکیل شده است که پس از یک سال فعالیت پژوهشگران با تجریه و اساتید از کشور به این گروه پیوسته اند؛ مادسیج ماموریت خود را ارتقا سطح آموزش و پژوهش کشور می داند و در این زمینه فعالیت های زیادی داشته است، به طور مثال ایجاد کتابهای الکترونیکی آموزشی در کشور، تهیه محتوای آموزشی الکترونیکی، مقالات آموزشی رایگان در سایت و.. همچنین مادسیج در آینده قصد دارد اولین شبکه آموزشی پژوهشی آنلاین کشور را راه اندازی کند که تاکنون فعالیت های زیادی نیز در راستای ایجاد این شبکه انجام شده است.

 

 

پایان نامه

 

 

با توجه به نیاز دانشجویان در رابطه با کارهای پژوهشی در کشور و همچنین از یک طرف وجود اشخاص و موسسات غیر متخصص در امر پژوهش و تحقیق ما تصمیم به ارائه یک شبکه پژوهشی در زمینه مشاوره انجام پروژه های دانشجویی در کشور گرفته ایم، که بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که  پایان نامه و مقالات علمی با منابع جدید و همچنین با کیفیت پژوهشی د راختیار دانشجویان قرار دهیم

 

پایان نامه

در مادسیج، یک بانک مشتکل از پژوهشگران وجود دارد. هر پژوهشگر که تقاضای عضویت در شبکه مادسیج را داشته باشد آیتم های مختلفی را برای سنجش توانایی پژوهشی را باید پشت سر بگذراند که بعضی از این ملاک های سنجش شامل مواردی چون دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه های سراسری، دارای مقاله چاپ شده در نشریات، دارای سابقه انجام پروژه و… است که مادسیج پس از بررسی این موارد به پژوهشگر یک امتیاز می دهد که  حداقل این امتیاز ۳ ستاره و حداکثر هم ۵ ستاره می باشد. در واقع ما با توجه به توانایی پژوهشگر آنها را دسته بندی می کنیم.

در نهایت پس از تقاضای شما  با توجه به رشته و موضوع پروژه شما پژوهشگر مناسب را انتخاب می کند و سپس یک قرار داد سه جانبه بین شما، پژوهشگر و شبکه مادسیج ایجاد می شود که شما در این فرایند زیر نظر شبکه مادسیج با پژوهشگر کاملا تا پایان کار در ارتباط هستید و  پژوهشگر ملزم است کار شما را با کیفیت و با استفاده از منابع جدید انجام دهد تا در نهایت هزینه کار برای او ازاد شود. در واقع تا پژوهشگر کار با کیفیت ارائه ندهد و  دانشجو راضی نباشد هزینه ای دریافت نمی کند. ضمنا  سیستم  تیکتمادسیج  طوری تعریف شده است که بعد از هر پیغام یا تیکت شما برای پژوهشگر اتوماتیک پیامک ارسال می شود و وقتی هم پژوهشگر به شما پاسخ داد اتوماتیک برای شما هم یک پیامک ارسال می شود.

پایان نامه

اعتبار مادسیج

– مادسیج با نام  شرکت فناوران مادسیج با شماره ۱۱۱۰۷  به ثبت رسیده است.

– مادسیج روزانه میزان بازدید بیش از ۳۰ هزار از دانشجویان و پژوهشگران می باشد رتبه الکسا سایت مادسیج گواه این بازدید است

– بیشتر پژوهشگران با محصولات  پژوهشی مادسیج و کیفیت آنها اشنا هستند می توانید از دوستان خود در رابطه با مادسیج سوال کنید یا کامنت کاربران را در سایت در پست های مختلف مشاهده کنید.

– مادسیج دارای نماد اعتماد الکترونیکی  می باشد

– سایت مادسیج در سامانه  وزارت کشور ثبت شده است و می توانید سایت را در سامانه سامانه دات کام استعلام کنید

–  پرداخت هز قسط شما بعد از رویت بخش پایان نامه و مطمن شدن از کیفیت کار  انجام می شود.

– مادسیج دارای نمایندگی های پژوهشی در تهران و چند  مرکز استان کشور می باشد.

–  ثبت قرار داد حقوقی انجام پروژه با مادسیج .

– با وب گردی در سایت مادسیج و دیدن کتاب های تالیفی و نرم افزار های آموزشی پژوهشی، و  اولین بانک پرسشنامه استاندارد در ایران  درباره تخصص تیم تفکر کنید.

– مادسیج تضمین می کند تمامی اعضای تیم پژوهشی جز  فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر  می باشند، که  بیشتر آنها هم اکنون در حالت تدریس در دانشگاه های کشور می باشند.

– مادسیج اصالت  کار را در قرار داد حقوقی خود تضمین  می کند و در صورتی که خلاف آن  ثابت شود کلا هزینه  بدون هیچ شرطی به دانشجو بر گردانده می شود.

سهولت کار

– در تمامی مراحل  انجام پایان نامه با استاد یا پژوهشگر انجام دهنده کار  بدون واسطه در ارتباط هستید.

– امکان پرداخت آنلاین در هر مرحله از کار برای تمامی بانک های کشور فراهم شده است.

– ۲۴ ساعته ، حتی در  زور های تعطیل با ایمیل شرکت می  توانید مکاتبه کنید و در کمترین زمان ممکت پاسخ خود را دریافت کنید.

حرفه ای بودن فرایند انجام پروژه

– انتخاب حرفه ای  موضوع پایان نامه یا مقاله با سیستم انتخاب موضوع مادسیج

– انجام پایان نامه با جدید ترین منابع  علمی

– انجام اصلاحات بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت با توجه به حجم اصلاحات

– ارائه آموزش های لازم با استفاده از کتاب های الکترونیکی و کنفرانس آنلاین رایگان

–  مناسب ترین هزینه با توجه به ارئه کار با کیفیت ( پایین تر از تمامی موسسات) مقایسه قیمت های سایر موسسات با مادسیج و کیفیت کار

– انجام تمامی پروژه ها به صورت تیمی، قسمت ادبیات و قسمت آمار:  به طور مثال پروژه های رشته های مدیریت و.. قسمت پیشنه توسط اساتید رشته و همچنین قسمت آمار توسط اساتید آمار دانشگاه های برتر کشور

– ارائه جدید تر ین و حرفه ای ترین پاورپوینت های برای سمینار و روز دفاع: شما می توانید نمونه ای از این پاور ها را از اینجا مشاهده کنید.

– طراحی پاورپوینت تخصصی توسط تیم مجزا طراحی پاورپوینت و…  صفحه اختصاصی سفارش پاورپوینت

– استخراج مقاله از پایان نامه برای همایش، علمی – پژوهشی داخلی یا ای اس ای

– تهیه کتاب از پایان نامه و چاپ آن  در کمتر از یک ماه و نیم

– ارائه مشاوره حرفه ای پژوهشی در طول انجام پروژه

توصیه مادسیج

صرفا جهت اطلاع !

موسساتی که در امر پایان نامه و کار های پژوهشی در اینترنت فعالیت می کنند؛ چند دسته می باشند که مادسیج وظیفه خود می داند در این زمینه تمامی دانشجویان را آگاه  سازد.

با توجه به ویژگی فضای مجازی در نگاه اول شناخت افراد حرفه ای و غیر حرفه ای شاید امکان پذیر نباشد ولی با کمی تامل و دقت می توان به  این امر پی برد

–   عدم اعتماد به وبلاگ ها و سایت های مشکوک:  سعی کنید با بررسی کامل صفحات سایت گواهی یا گواهی های را مبنی بر اعتماد  و پژوهشگر بودن سایت و تیم ان بیابید.

– برای جلو گیری از کپی بودن پروژه خود سعی کنید موضوع را خود بیابید یا موضوع   موسسه پژوهشی را مقداری تغییر دهید، همچنین در اخر پروژه یک گواهی کتبی با امضا از موسسه بگیرید که پایان نامه شما را در اختیار افراد دیگر قرار ندهد.

–  در اخر  کار خروجی های قسمت اماری پایان نامه را از موسسه طلب کنید.

– باز هم برای اطمینان از کپی نبودن پروژه از موسسه بخواهید  فایل مقاله چند تا از منابع استفاده شده در پایان نامه را به شما بدهد.

 

درخواست شما

موضوع پروژه شما

در صورتی که موضوع ندارید این فیلد را خالی بگذارید.

مقطع

ثبت قرار داد


جهت تسریع در انجام کار و برخورداری از تخفیف، اولویت با ثبت قرار داد به صورت آنلاین می باشد.

پیام شما

 

مادسیج پشتیبان پژوهشی دانشجویان ایران

کارنیل سیستم هوشمند، انجام پایان نامه مادسیج

 

موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد

نظرات

دیدگاه کاربران