طراحی پاورپوینت پایان نامه، سمینار و درسی به صورت حرفه ای

طراحی پاورپوینت پایان نامه

به روز رسانی (مهر ماه 94) – گسترش خدمات طراحی پاورپوینت

در ادامه خدمات شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج ، از این پس طراحی پاورپوینت پایان نامه، سمینار و درسی به صورت کاملا حرفه ای و جذاب انجام خواهد شد. امروزه بخش مهمی از دفاع پایان نامه، سمینار و همچنین سایر پروژه های درسی به صورت ارایه توسط پاورپوینت انجام می شود که علیرغم اهمیت بسیار زیاد این مقوله، همچنان توجه چندانی به آن نمی شود. عدم توجه به این موضوع می تواند باعث هدر رفتن زحمات بسیار شما شود چرا که یک ارایه بی نقص در کنار یک پاورپوینت حرفه ای باعث می شود شما بتوانید به خوبی نتایج تحقیق و دانش خود را منتقل کنید و به خوبی حاضرین را تحت تاثیر قرار دهید. با درک اهمیت این موضوع و با توجه به استقبال و درخواست کاربران گرامی به منظور ارایه طراحی پاورپوینت پایان نامه به صورت حرفه ای تر، شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج تصمیم به ارایه خدمات طراحی پاورپوینت پایان نامه، سمینار و درسی گرفته است. روند سفارش طراحی پاورپوینت بسیار ساده است، پس از پرداخت مبلغ و یادداشت شماره پرداخت، کافیست فرم موجود را تکمیل و ارسال کنید. برای آشنایی بهتر موارد موجود در فرم به تفکیک توضیح داده شده است.

” It’s important to be able to provide the best PowerPoint presentation possible, whether it’s in a professional or an informal setting”

قدم اول نوع پاورپوینت

نوع پاورپوینت - مادسیج

در قدم اول می بایست نوع درخواست خود را مشخص کنید: پایان نامه؟ سمینار؟ یا یک پروژه درسی؟ با توجه به اینکه طراحی پاورپوینت به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود نوع آن حائز اهمیت است.

مدت زمان طراحی

مدت زمان طراحی - مادسیج

مدت زمان مورد نظر خود را در این قسمت انتخاب کنید. حداقل مدت زمان برای طراحی 4 روز در نظر گرفته شده است که در صورت نیاز به زمان کمتر، طراحی پاورپوینت مشمول اضافه پرداخت خواهد بود که قبل از تحویل کار نهایی، این مبلغ اخذ خواهد شد. لازم به ذکر است که مدت زمان طراحی تاثیری بر روی کیفیت کار نهایی نخواهد داشت و تمامی طراحی ها در نهایت دقت و کیفیت انجام خواهد شد.

چه تعداد اسلاید؟

در قسمت بعد می بایست حداکثر تعداد اسلاید ها را (با در نظرگیری اسلایدهای اول و  آخر که به ترتیب شامل معرفی و تشکر هستند) وارد کنید. در صورت لزوم می توانید به تعداد حداقل اسلاید های مد نظر خود در این قسمت یا قسمت توضیحات اشاره کنید.

رنگ ها مطابق نظر شما

رنگ ها - مادسیج

یک پاورپوینت حرفه ای مطابق سلیقه شما ! در این قسمت می توانید رنگ یا رنگ هایی که برای طراحی پاورپوپوینت مد نظر دارید را عنوان کنید.

3 نوع قالب کلی و بانک قالب های جذاب

 Untitled-1

برای طراحی پاورپوینت ها 3 نوع قالب کلی در نظر گرفته شده است:

ساده: بدون پیچیدگی و طرح های خاص ولی در عین حال جذاب

طرح دار: دارای طرح های متنوع متناسب با رنگ های مد نظر شما

اختصاصی رشته: دارای المان هایی اختصاصی مطابق رشته شما بنابراین پس از انتخاب نوع قالب مد نظر شما از بین بانک قالب های موجود، قالبی مناسب به عنوان قالب پایه انتخاب می شود.

کدام چیدمان منو؟

منوها - مادسیج

برای منوهای کاربردی پاورپوینت دو چیدمان کلی افقی و عمودی در نظر گرفته شده است که می توانید مطابق نظر خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

پیوست کردن فایل و توضیحات

در انتها می توانید  متن و یا عکس هایی که می بایست در پاورپوینت استفاده شوند را به پیوست ارسال کنید. دقت داشته باشید که بهتر است متن هر اسلاید مشخص شده باشد تا روند طراحی پاورپوینت به خوبی انجام شود. همچنین در قسمت توضیحات هر نکته یا مورد دیگری که می بایست در طراحی پاورپوینت مد نظر قرار گیرد را ذکر کنید. فراموش نکنید عدم ارایه توضیحات لازم و کافی موجب از دست رفتن زمان در طراحی و در نهایت نتیجه نهایی نامناسب می شود. در صورتی که در ارسال فایل ها از طریق فرم با مشکل مواجه شدید می توانید آنها را از طریق ایمیل به آدرس research1818@gmail.com ارسال کنید.

چند گام فراتر …

خلاقیت، دقت و ظرافت ! سه عاملی که پاورپوینت شما را به یک پاورپوینت حرفه ای تبدیل می کند؛ سه عاملی که به خوبی در طراحی پاورپوینت های شما لحاظ خواهد شد تا به جای صرف وقت در طراحی آن، با اعتماد به نفس کامل زمان خود را بیشتر به آمادگی هر چه بهتر برای ارایه خود اختصاص دهید.

Infographic_HowToComeUpWithCreativeIdeas-madsg

در طراحی پاورپوینت ها صفحه اول برای معرفی و صفحه آخر به عنوان اسلاید تشکر و پایانی مد نظر قرار می گیرد. همچنین افکت ها چه در اسلایدها و در چه در بین اسلایدها متناسب با محتوا اعمال می شود. در صورت نیاز امکان بکارگیری تصویر و صدا نیز در اسلایدها وجود دارد. نتیجه کار، یک پاورپوینت حرفه ای و جذاب خواهد بود. پشتیبانی مادسیج با ایمیل research1818@gmail.com همواره پشتیبان و پاسخگوی شما خواهد بود.

گسترش خدمات طراحی پاورپوینت حرفه ای

در راستای گسترش خدمات طراحی پاورپوینت حرفه ای و ارتقاء سطح کیفی و کمی این خدمات با توجه به نیاز روز افزون اساتید، دانشجویان، شرکت ها، سازمان ها و … به ارائه مطلب حرفه ای تر در قالب فعالیت خود ، سایت مرکز تم پاورپوینت ایران برای دانلود تم پاورپوینت به زیرمجموعه شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج اضافه شده و برای طراحی پاورپوینت نیز گروه طراحی قلمو با شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج همکاری خواهد کرد.

مرکز تم پاورپوینت ایران با دسته بندی های وسیع و گسترده و با استفاده از طراحان حرفه ای مسلط به نرم افزارهای گرافیکی و پاورپوینت ، به ارائه بهترین و جدیدترین تم های پاورپوینت می پردازد.

همچنین گروه طراحی قلمو نیز با ارائه خدماتی گسترده در زمینه طراحی انواع پاورپوینت ها مانند پاورپوینت پایان نامه، سمینار و ارائه درسی ، پاورپوینت آموزشی (ویژه اساتید و مدرسان) ، پاورپوینت رزومه ، پاورپوینت تجاری ، پاورپوینت همایش و کنفرانس و … به صورت کاملا حرفه ای ، خلاقانه و متفاوت با شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج همکاری خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر به این دو سایت مراجعه کنید.

 

 

سفارش پاورپوینت

هزینه طراحی پاورپوینت تا 30 اسلاید 70 هزار تومان

 از 30 تا 60 اسلاید 100 هزار تومان

و 100 تا 150 اسلاید 150 هزار  تومان می باشد

 

برای سفارش مبلغ 50 هزار تومان از طریق دکمه  زیر پرداخت کنید و  اطلاعات کار خود را به  ایمیل زیر  ارسال و منتظر تماس کارشناس ما  جهت گرفتن اطلاعات تکمیلی از شما باشید

ایمیل:  research1818@gmail.com

 

 

 

نظرات

دیدگاه کاربران

 • سلام، وقت بخیر
  پایان نامه من در مورد بررسی نقش تولید الکترونیکی در ارائه محصولات با کیفیت هست. جمع آوری مطالبش خیلی سخت بود چون موضوع جدیدی هست.
  پاورپوینتش رو انجام میدید؟ با اینکه خودم طراحی پاور رو بلدم اما اصلا نمیدونم مطالب رو چجوری استفاده کنم. چون میخوام کارم خوب باشه.
  ممنون میثشم راهنمایی و کمک کنید

 • سلام. پایان نامه من با روش تحلیل محتوا انجام شده و رشته ام ارتباطات هست.
  پاورپوینتش رو انجام میدید؟
  نمونه ش رو موجود دارید تا ببینم؟

 • سلام.من موضوع پایان نامم ساده است.و میخوام ببینم طراحی که شما میکنید خوب هست که من بخوام هزینه بدم شما برام انجام بدین؟پایان نامم در مورد آلودگی صوتی هست.یعنی طوری هست که چشمگیر باشه؟ یک نمونه پاورپوینت که طراحی کردین میشه تو سایت بذارین.ممنون