دانلود پرسشنامه

دانلود پرسشنامه استاندارد در سایت مادسیج با روایی و پایایی

با دانلود پرسشنامه استاندارد مدیریت، دانلود پرسشنامه روانشناسی و سایر رشته ها پایان نامه خود را با کیفیت بیشتر و راحتر جلو ببرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مادسیج مرجع دریافت پرسشنامه استاندارد در ایران

پرسشنامه یکی از ابزار های تحقیق و پژوهش در رشته های علوم انسانی بخصوص مدیریت ، روانشناسی، علوم تربیتی ، تربیت بدنی و …می باشد. در چند سال اخیر دانشجویان برای یافتن پرسشنامه استاندارد خود باید به موسسات فراوانی مراجعه می کردند تا بتوانند پرسشنامه خود را بیابند. مادسیج با استاندارد سازی پرسشنامه های رشته های هدف بخصوص مدیریت و روانشناسی سعی در سهولت فرایند تحقیق و پژوهش کشور را دارد.

 

?!What is the questionnaire

.A questionnaire is a research instrument consisting of a series of questions and other prompts for the purpose of gathering information from respondents

The main purpose of any research questionnaire should be to help the researcher in extracting maximum data with the help of minimum questions from the respondents. The questionnaire thus acts as a standard guide for the interviewers who need to ask the questions in same way, as without this standardization the process can get haphazard. Questionnaires are a very important part of data collection methodology which ultimately facilitate the analysis

 

 

جمع آوری داده های آماری با دانلود پرسشنامه

شما می توانید با دانلود پرسشنامه از سایت مادسیج داده های آماری مناسبی برای پایان نامه خود جمع آوری کنید زیرا تمامی پرسش نامه های مادسیج با پایایی و روایی می باشد و همه این پرسشنامه ها توسط کارشناسان بررسی شده است.

 

دانلود پرسشنامه

 

 

موضوعات پرسشنامه ها

link-q-pezeshki

link-q-ravanshenasi

link-q-bimarestani

link-q-modiriat

link-q-tarbiyatbadani

link-q-olomtarbiati

link-q-free

 

دانلود برترین پرسشنامه ها

نظرات

دیدگاه کاربران

 • با سلام و وقت بخیر خدمت شما.
  من دو سری پرسش نامه از سایت دانلود کردم که هنوز وارد ایمیل من نشده. بعد از واریز پول اعلام شد که مشکلی وجود داره اما از حساب من مبلغ مورد نظر کسر شد اما فایلی برای من ارسال نشد. این مورد رو از کجا باید پیگیری کنم؟

  • با سلام
   دوست گرامی خریدی با مشخصات و ایمیل شما ثبت نشده است. عملیات خریدتون ناموفق بوده و مبلغ به حسابتون برگشت خورده یا می خورد. لطفا بررسی نمایید و مجدد اقدام به خرید نمایید.

 • با سلام
  لطفا من را تهیه پرسشنامه هویت اجتماعی با زیر مجموعه (ابعاد)آن که شامل (هویت جمعی ،هویت قومی ،هویت ملی،هویت شغلی و..)می باشد راهنمایی فرمایید .

 • سلام در قسمت سرچ هم پرسشنامه ای که می خواستم نوشتم ولی چیزی نیاورد. لطفا راهنمایی ام کنید درباره آموزه های اخلاق اسلامی پرسشنامه می خواستم

 • سلام وقت بخیر پرسشنامه توسعه گردشگری موجود نیست لطفا راهنمایی بفرمایید ایمیل میکنم ولی پاسخی داره نشده است

 • خداداد مهدویان راد

  سلام. وقت تون بخیر. خیلی ممنون از امکاناتی که برای پژوهشگران فراهم می کنید، فکر می کنم مطالب سایت کمک خیلی خوبی است برای کسانی که در کار پژوهش اند. من برخی از مطالب مورد نیاز برای کار پژوهشی ام را از سایت شما دانلود کردم، اما پرسشنامه قضاوت حرفه ای هرت (۲۰۰۹) که در یکی از مقالات مورد استفاده قرار گرفت را در سایت شما جستجو کردم نتونستم پیدا کنم. اگه زحمت بکشید پرسشنامه مذکور یا پرسشنامه دیگری برای سنجش قضاوت حرفه ای حسابرسان مستقل، را در سایت قرار دهید بسیار سپاسگزار خواهم بود.

  • با سلام
   با عرض پوزش از حضور شما پرسشنامه ای در این مورد در سایت موجود نیست. برای تهیه این پرسشنامه به نویسنده مقاله ایمیل بزنید تا براتون بفرستند. در صورتی که نسخه انگلیسی این پرسشنامه را میخواهید به ما ایمیل بزنید تا براتون تهیه کنیم.

 • سلام وقت شما بخیر، ممنون از سایت خوبتون، ببخشین من پرسشنامه ADHD بزرگسالان(ASRS) رو از سایت شما دانلود کردم، اما پایین پرسشنامە نوشتین چون رایگان همە آیتما استاندارد نیست، آیا همچین چیزی صحت داره؟

  • با سلام
   دوست گرامی عنوان پرسشنامه رو در اینترنت سرچ کنید مقالاتی که از این پرسشنامه استفاده کرده اند را دانلود و مطالعه نمایید متوجه می شوید که پرسشنامه کامل هست یا نه.

 • سلام خسته نباشین من پرسشنامه مربوط به خانواده های گسترده رو خواستم
  این خودش متغیره سرچ کردم تو مادسیج پرسشنامش نبود
  خیلی زود نیاز دارم اگ بفرستین ممنون میشم
  تعریف خانواد گسترده(خانواده گسترده، بر اساس مناسبات خونی، تعداد بیشماری از افراد، از جمله والدین، فرزندان، پدربزرگها و مادربزرگها، عمه ها، عموها، خاله ها، پسرعمو و دخترعمو ها و عمه ودایی زاده ها را شامل می شود.)

  • با سلام
   دوست گرامی پرسشنامه استانداردی در این مورد در سایت وچود ندارد. برای طراحی پرسشنامه در این مورد به ما ایمیل بزنید.

 • من از سایت شما پرسشنامه شخصیت سیاتل رو خریدم ولی ناقص هست و نحوه تفسیر رو نداره فقط نمره دهی رو بیان کرده

  • با سلام
   برای آشنایی با نحوه تفسیر و نمره گذاری به مقالاتی که از این پرسشنامه استفاده کرده اند مراجعه نمایید.

  • با سلام
   دوست گرامی در قسمت جستجوی سایت متغیرهای خود را جستجو کنید پرسشنامه های مرتبط نمایش داده می شود و شما می توانید پرسشنامه ای را که میخواهید دانلود نمایید.